HaiChuan Dinozor Peyzaj Ltd.Şti

One-Stop Theme Park Çözüm Sağlayıcısı

Animatronics, Dinozor Ürünleri, Tema Parkı Tesisi Üreticisi

E-posta: info@catchingview.com

Skype / WhatsApp / Viber: +8615920124612

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

ZiGong HaiChuan Dinosaur Landscape Science and Technology Co., LTD. Fabrika turu

Certifications
iyi kalite Açık dinozor satış için
iyi kalite Açık dinozor satış için
Customers Reviews
Bana her zaman en iyi planı verebilirsin, müvekkilimin harika hissetmesine izin verirsin, umarım yakın gelecekte işbirliği yapma şansım olabilir.

—— Jim

Onlardan dinozorlar aldım ve kapalı bir dinozor eğlence parkı kurmamda bana yardımcı oldular, her şey yolunda gidiyor ve hizmet de çok iyi.

—— David

HaiChuan'ın personeli bana sabırla öneride bulundu, ürünler hakkında hoş görüşmeler yaptık. Ayrıca üretim süreleri ve teslimatları beni etkiledi, çok hızlı.

—— Finlandiyalı

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  ZiGong HaiChuan Dinozor Peyzaj Bilim Ve Teknoloji Co, LTD. 50 profesyonel kadrosundan c , yılların gelişmesiyle birlikte animatronik üretiminde zengin deneyimler kazandık. Müşterilerimize en iyi ürün ve hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

  Üretimde 10 işlem, 3 boyutlu tasarım, çerçeve yapımı, modelleme, şekillendirme, markalaşma, arka plan, sprey renk, paketleme, nakliye ve montaj olmak üzere her işlem meslek çalışanları tarafından gerçekleştirilmektedir.

  Ürün Detayları:

  Eskiz Tasarımı → Oransal Hesaplama → Aksiyon Tasarımı → Mekanik → Sanat Tasarımı → Son Ürün

 • OEM / ODM
  ZiGong HaiChuan Dinozor Peyzaj Bilim ve Teknoloji Co, LTD. geniş bir ürün yelpazesini kapsar: Gerçekçi Dinozor Heykelleri, Açık Dinozor Heykelleri, Dev Dinozor Heykelleri, Dinozor Bahçe Heykelleri, Dinozor Çim Heykelleri, Dinozor Büyük Sürmek, Motorlu Hayvan Scooterları, Gerçek Hayat Dinozor Kostümü, · Animatronic Hayvanlar, Dinozor İskeleti Replikasyonu, Yaşam Boyutu Fiberglas Heykeller, Tema Parkı Tasarımı.

  Size dinozor parkını, eğlence parkını, oyun merkezini ve diğerlerini inşa etmenize yardımcı olmak için ürünlerin türlerine, boyutlarına, renklerine, hareketlerine vb. Tavsiyelerde bulunacağız.

 • Ar-Ge
  ZiGong HaiChuan Dinozor Peyzaj Bilim Ve Teknoloji Co, LTD. Sadece teknolojinin şirketin daha güçlü olmasına ve müşterilerin memnun kalmasına yardımcı olabileceğine hala inanıyoruz, teknolojimizi geliştirmek ve müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için yeni ürünler sunmak konusunda ısrar ediyoruz.

İletişim bilgileri
ZiGong HaiChuan Dinosaur Landscape Science and Technology Co., LTD.

İlgili kişi: Miss. Amour Lee

Tel: 86--‭15920124612

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)