HaiChuan Dinozor Peyzaj Ltd.Şti

One-Stop Theme Park Çözüm Sağlayıcısı

Animatronics, Dinozor Ürünleri, Tema Parkı Tesisi Üreticisi

E-posta: info@catchingview.com

Skype / WhatsApp / Viber: +8615920124612

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

Certifications
iyi kalite Açık dinozor satış için
iyi kalite Açık dinozor satış için
Customers Reviews
Bana her zaman en iyi planı verebilirsin, müvekkilimin harika hissetmesine izin verirsin, umarım yakın gelecekte işbirliği yapma şansım olabilir.

—— Jim

Onlardan dinozorlar aldım ve kapalı bir dinozor eğlence parkı kurmamda bana yardımcı oldular, her şey yolunda gidiyor ve hizmet de çok iyi.

—— David

HaiChuan'ın personeli bana sabırla öneride bulundu, ürünler hakkında hoş görüşmeler yaptık. Ayrıca üretim süreleri ve teslimatları beni etkiledi, çok hızlı.

—— Finlandiyalı

Ben sohbet şimdi

ZiGong HaiChuan Dinosaur Landscape Science and Technology Co., LTD.

1 2 3 4 5 6 7
ZiGong HaiChuan Dinosaur Landscape Science and Technology Co., LTD. ZiGong HaiChuan Dinosaur Landscape Science and Technology Co., LTD. ZiGong HaiChuan Dinosaur Landscape Science and Technology Co., LTD. ZiGong HaiChuan Dinosaur Landscape Science and Technology Co., LTD. ZiGong HaiChuan Dinosaur Landscape Science and Technology Co., LTD. ZiGong HaiChuan Dinosaur Landscape Science and Technology Co., LTD. ZiGong HaiChuan Dinosaur Landscape Science and Technology Co., LTD.
Team Hope and mission Team Fabrika Guangzhou ofisi

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Dünya çapında
Markalar : HaiChuan Dinozor Manzarası
No. Çalışanları : 50~100
Yıllık satış : 800000-1000000
Yıl kurulan : 20
İhracat p.c : 70% - 80%
HaiChuan'ın tarihi:

Haziran 2017'de: HaiChuan Singapur Expo'ya katıldı, sergiler izleyiciler arasında çok popülerdi, bu Guangzhou şubesinin kurulmasından sonra katıldığımız ilk fuar.

Nisan 2017'de: Haichuan Dinozor Peyzaj (Guangzhou) Eğlence Ekipmanları CO, Ltd, Zigong HaiChuan Dinozor Peyzaj Bilim ve Teknoloji A.Ş., LTD. kurulmuş.

Eylül 2016'da: HaiChuan, İspanyol Expo'ya katıldı; bu, ilk kez yabancı sergiye girdiğimizde ve dış pazarlara gitme girişiminde bulunduk.

2016 yılının Mayıs ayında: Tayland müşterisi-TOTOTA firması fabrikamızı ziyaret etti, üretim kapasitesi ve işletme detaylarını araştırdıktan sonra dinozor üretim sürecimiz hakkında çok övgüde bulundular, sonunda beş yıllık bir tedarik anlaşması imzaladık ve Bangkok Jurassic Su Eğlence Parkı inşa etmek için işbirliği yaptık.

2012 yılında: HaiChuan Dinozor Peyzaj Şirketi kuruldu, Sichuan Eyaleti, ünlü bir tarihi ve kültürel şehir olan ZiGong Şehri olarak bilinen 'dinozorun memleketi'nde' kuruldu.

HaiChuan Fabrikası

Guangzhou Şirketi

Tayland'daki Proje

İletişim bilgileri
ZiGong HaiChuan Dinosaur Landscape Science and Technology Co., LTD.

İlgili kişi: Miss. Amour Lee

Tel: 86--‭15920124612

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)